Wyświetl pojedynczy post
h0aX
Junior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: WROCŁAW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 12.10.2008, 15:44
Lukasyno napisał(a):Wyświetl post
Jak zgoda miala by siedzieć na sektorze gości?
Mecz Śląsk - Lechia 2008 w ekstraklasie. Podzieliliśmy się , ja jednak poszedłem na sektor gości z Ziomalami.