Temat
:
Bilety na Wisła-Lechia
Wyświetl pojedynczy post
h0aX
Junior Member
Od: 06.2008
Skąd: WROCŁAW
Offline
#
5
12.10.2008, 15:44
Lukasyno
napisał(a):
Jak zgoda miala by siedzieć na sektorze gości?
Mecz Śląsk - Lechia 2008 w ekstraklasie. Podzieliliśmy się
, ja jednak poszedłem na sektor gości z Ziomalami.
h0aX
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do h0aX
Znajdź inne posty napisane przez h0aX