Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 12.10.2008, 14:29
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950

Ten miażdzy (opis, wielkośc liter)
http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3
Ostatnio edytowane przez R33 : 12.10.2008 o godz. 14:34.