Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950
Ten miażdzy (opis, wielkośc liter)
http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3