w każdym razie czeka nas świetna końcówka sezonu.
dziś Robert bardzo dobrze jechał, równo, bez błędów, przez co Raikkonen wyprzedzić go nie mógł, ale rzeczywiście było momentami gorąco. ciesze się, że Lewisek już się zgotował, za bardzo pewny siebie jest, zobaczymy jak w nast. wyścigu pojedzie..
ps. tatusia dziś nie pokazali.. :(
