Temat
:
Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
wislaak88
Member
Od: 06.2007
Skąd: R 22
Offline
#
30
11.10.2008, 22:52
http://nasza-klasa.pl/profile/18737071/gallery/4
to tez jest dobre tzn opis zdjecia hehe
wislaak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislaak88
Znajdź inne posty napisane przez wislaak88