Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 11.10.2008, 21:08
ale ten Błaszczu ma sił. Całe prawej skrzydło od jednej bramki do drugiej jest go pełne. W destrukcji nic nie gorszy niż w ataku.
Ciekawe, czy da się jakieś zmęczenie w następnym meczu repry zobaczyć?


Odpowiedz cytując