Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 11.10.2008, 20:58
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
takie akcje to i Pawełek by wyciągnął a na trybunach pieknie niesie sie hsv
tak niech wszyscy zejdą i wejdzie cała Wisła. Przecież ten wynik to tylko jej zasługa

ciekawe czy R. Lewandowski coś ustrzeli
Odpowiedz cytując