Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 11.10.2008, 20:29
dobry mecz w wykonaniu Polski

na duży +
Błaszczykowski
Boruc
Roger

na +
Brożek
Lewandowski
Żewłakow
Murawski

na -
Smolarek

reszta średnio, nie na tyle, żeby ich pochwalić i nie na tyle, żeby zganić. Zaznaczam, że to tylko moje zdanie
Odpowiedz cytując