Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 11.10.2008, 18:34
Wychodzimy, jak widac bardzo ofensywnie...z nominalnymi 3 obroncami...zobaczymy co z tego bedzie . Wygladaloby to bardzo ciekawie, gdyby zamiast Smolarka gral Wichniarek(gdyby wogole byl w kadrze). Czesi to nie ekipa z 2004r. Wielu znakomitych pilkarzy(Poborsky, Nedved, Smicer, Berger, Koller) zakonczylo kariery, a najlepszy obecnie pilkarz czeski - Rosicky jest kontuzjowany...to nie Portugalia, Niemcy czy Anglia...ja mysle bardzo pozytywnie(nawet mimo niektorych skandalicznych powolan Leo) i stawiam na 2 : 0 dla nas.
Odpowiedz cytując