Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
2021
11.10.2008, 16:04
Nie chce sie klocic ,tylko chce uzmyslowic wam ,ze nie tylko Tusk stosuje "PR" ,wiec jak sie tak latwo z niego nasmiewacie to ja sie rewanzuje w podobnym tonie Słońce Peru = Słonce Wisły (dobrze ze nei krakowskiej)
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes