Czyli mam rozumieć, że twierdzicie, iż teatr obecny jest jedynie w Anglii, natomiast w innych ligach teatru nie ma? Chcę tylko potwierdzenia.
Snow napisał(a):

|
Co za bzdury i brak logiki! Konrad. dał przykład Borussii, a Ty piszesz, że to jedni z najlepszych kibiców na świecie, a więc tylko ZAPRZECZASZ temu co sam wcześniej pisałeś jacy to wspaniali są kibice tacy jak w lidze angielskiej: siedzący na krzesełkach i wcinający kiełbasę. Nie sil się na odpowiedź bo szczerze nie chcę mi się z Tobą dalej konwersować. Jak grochem o ścianę...
|
Hmm... Naprawdę nie sądzisz, że kibiców Borussi powinno się traktować trochę inaczej? Jako pewien wyjątek?
Poza tym jęsli chcemy prowadzić dyskusję, choć jak zawsze trace ochotę po kilku chwilach, to proszę zacytuj moją wypowiedź, w której piszę, że "
kibice tacy jak w lidze angielskiej: siedzący na krzesełkach i wcinający kiełbasę" są wspaniali. Jeśli nie możesz, to rzeczywiście wolałbym zakończyć z Tobą dyskusję. Bo to co napisałem powyzej nie zupełnie koreluje ze słowami, które mi wmawiasz. To, że chciałbym żeby stadion Wisły miejscami przypominał teatr (nie wierzysz doczytaj), nie znaczy, że zachwycam się ludźmi siedzącymi na trybunach i wsuwającymi kiełbaski. Po prostu uważam, że powinno być dla nich na stadionie znacznie więcej miejsca niż obecnie. Jesli szukasz ultrasów, to znajdziesz ich wszedzie (pobaw się YouTube), a teraz poszukaj trybuny pełnej rodzin z dziećmi i napisz czy znalazłeś ją na stadionie w Polsce (na meczu klubowym of course).
A tu jeszcze... Jako przykład tegoco mozna znaleźć na YouTube:
W fiilmiki z serii udowadniamy, że w Anglii nei ma teatru:
http://pl.youtube.com/watch?v=YZEHZgdw7gU
http://pl.youtube.com/watch?v=yUB4zA...eature=related