Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
2854
10.10.2008, 20:44
Mam pytanko Kiedys na Wiśle z Tego co pamietam Bywala Akcja oddawania krwi no i tu moje pytanie czy istnieje to jescze a jak tak to w jakie dnii
?
davids
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do davids
Znajdź inne posty napisane przez davids