Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2854
Stary 10.10.2008, 20:44
Mam pytanko Kiedys na Wiśle z Tego co pamietam Bywala Akcja oddawania krwi no i tu moje pytanie czy istnieje to jescze a jak tak to w jakie dnii ?
Odpowiedz cytując