Widze, ze Smuda lubi sie bezustannie przechwalac transferami jakich dokonal w Wisle.
Ciekawe czemu tak chetnie nie opowiada o swoich dokonaniach w Warszawie, kiedy to budowal Wielka Legie ?
To dopiero byly transfery : Citko, Wojtala, Lapinski, Siadaczka...jest sie przeciez czym chwalic
