Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4177
Stary 10.10.2008, 13:23
Zawsze można Kieszka wypożyczyć, z opcją pierwokupu na przykład. Od początku sezonu grzeje ławę, bo wrócił Portugalczyk Eduardo. Czy lepszy od Polaka to mam wątpliwości, ale swój, więc gra.
W poprzednim sezonie Paweł nagminnie ratował im dupę. Za definitywny transfer jakieś 300-400k euro max.
Ostatnio edytowane przez tofik : 10.10.2008 o godz. 13:25.
..
Odpowiedz cytując