Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 10.10.2008, 07:02
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Powtarzam - na Wiśle jest pod tym względem stosunkowo najlepiej.
Muszę potwierdzić słowa flamengisty. Ze wzgledu na odległość oprócz wizyt na R22 oglądałem Wisłe również w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie (stare dzieje) i stadion Wisły i jej kibice biją na głowie pozostałych pode względem kultury. Owszem zdarzają się takie kwiatki jak na E ostatnio jak koleś non stop darł sie na ludzi żeby wstali i dopingowali bądź dziadek siedzący obok mnie, który kontaktu z rzeczywistiścia juz nie miał. ciekawe jak ochrona go puściła
Ale ogólnie jest ok
PS. Zwłaszcza toaletki pd E
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując