flamengista napisał(a):

|
Powtarzam - na Wiśle jest pod tym względem stosunkowo najlepiej.
|
Muszę potwierdzić słowa flamengisty. Ze wzgledu na odległość oprócz wizyt na R22 oglądałem Wisłe również w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie (stare dzieje) i stadion Wisły i jej kibice biją na głowie pozostałych pode względem kultury. Owszem zdarzają się takie kwiatki jak na E ostatnio jak koleś non stop darł sie na ludzi żeby wstali i dopingowali bądź dziadek siedzący obok mnie, który kontaktu z rzeczywistiścia juz nie miał. ciekawe jak ochrona go puściła

Ale ogólnie jest ok

PS. Zwłaszcza toaletki pd E
