Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 09.10.2008, 20:52
Jak mozna nazywac ten tekst klamliwym? Znacie sytuacje na stadionach Odry, Piasta czy Arki Gdynia? Wywiad poruszal SREDNIA KRAJOWA ale widac ze wiekszosc odebrala to jako osobisty atak. Poprawcie mnie jesli sie myle ale nie padla tam ani raz fraza Wisla Krakow. Co wiecej jak dla mnie wyraz kibol obrazuje pijanego menela sklonnego dac komus po mordzie podczas meczu, badz idiote (podkreslam idiote) ktory jest gotowy oddac zycie za klub i przy okazji dac innemu czlowiekowi po mordzie. Ja sie zgadzam na tym ze na kibolach sie nie zarobi (nie ma tu mowy o ultrasach korzy bezposrednio wplywaja na jakosc produktu jakim jest pilka) i trzeba sie pozbyc elementu ze stadionow w Polsce.
P.s. Oczywiscie ze Wisla jest w absolutnym czubie jesli chodzi o nasza ligowa jakosc jednakciagle moze byc o wiele lepiej zarowno ze strony organiztorow jak i kibicow.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując