Pewnie założyli, że x% karnetów nie przyjdzie i złożyli zamówienie do drukarnia na bilety. Nie wiedzieli jakie bilety uda się wydrukować na czas, to uzupełniają informacje na bieżąco. Taka moja hipoteza
Cieszyć się z tego co jest, bo ja byłem przekonany, że ceny podniosą.