Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Misiekk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
619
09.10.2008, 16:21
Wogóle dziwna sprawa, wczoraj ok 17 powiedzieli mi ze jest duzo biletów na D i nie ma na A,B i E a tu sie okazuje ze są na E
Misiekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiekk
Znajdź inne posty napisane przez Misiekk