Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Misiekk
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 09.10.2008, 16:21
Wogóle dziwna sprawa, wczoraj ok 17 powiedzieli mi ze jest duzo biletów na D i nie ma na A,B i E a tu sie okazuje ze są na E
Odpowiedz cytując