Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#618
Stary 09.10.2008, 15:42
Wczoraj po 15 pani w kasie powiedziała mi że nie ma już biletów na D i sa ostatnie 2 na E. A tu teraz info. trochę sie wkurzyłem bo potrzebowałem większą ilość... no i kupiłem na B:(
Odpowiedz cytując