Co wy to wogole wypisujecie.
Temat jest inf o biletach a nie o tym ile pasiakow odnajdziemy dzis na D.
Swoja droga niechcialbym byc w skorze takiego wyczajonego.
Cytat:
Bilety na derby wciąż w sprzedaży!!!!
W kasach stadionu wciąż pozostają do kupienia bilety na sektor D na dzisiejsze derby z Cracovią. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, można również nabyć jeszcze ostatnie wejściówki na trybunę E. Na sektory A i B zostały już wyprzedane.
Początek spotkania o godzinie 20.30. Cena biletu - jedyne 10 zł. Zachęcamy do licznego przybycia na stadion przy Reymonta!
|