Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#617
Stary 09.10.2008, 15:06
Co wy to wogole wypisujecie.

Temat jest inf o biletach a nie o tym ile pasiakow odnajdziemy dzis na D.
Swoja droga niechcialbym byc w skorze takiego wyczajonego.




Cytat:
Bilety na derby wciąż w sprzedaży!!!!



W kasach stadionu wciąż pozostają do kupienia bilety na sektor D na dzisiejsze derby z Cracovią. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, można również nabyć jeszcze ostatnie wejściówki na trybunę E. Na sektory A i B zostały już wyprzedane.

Początek spotkania o godzinie 20.30. Cena biletu - jedyne 10 zł. Zachęcamy do licznego przybycia na stadion przy Reymonta!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.10.2008 o godz. 15:27.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując