Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#615
Stary 09.10.2008, 14:15
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Dziś jadąc ze swojego osiedla w autobusie słyszałem jak kilku znajomych mi icków rozmawiało o dzisiejszym meczu i o tym , że kolega załatwił im bilety na D. Spytałem się jednego potem czy go przypadkiem nie po.......i*o, mówił, że jest za... nikim a sam biega ze swoim bratem w koszulkach Cracovii po osiedlu a tu taka niespodzianka. Tak więc jak już kolega wyżej nadmienił jak zobaczycie dziwnie zachowujące się osoby w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych to żebyście sie nie zdziwili...

tak ku przestrodze.
Hahaha na swoim stadionie mam sie ich obawiać ?
Do czego by to doszło.To 'ku przestrodze' powinno być skierowane chyba bardziej w ich stronę to raz a dwa to jeżeli zobaczycie 'dziwnie zachowujące sie osoby' jak już napisałeś to sie tym (albo raczej nimi)zajmijcie w jakis sposób.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 09.10.2008 o godz. 14:18.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując