Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#614
Stary 09.10.2008, 13:59
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
na pewno dużo biletów wykupili fani Cracovii...pewnie będą siedzieć incognito rozsiani na trybunach
Powiedz mi po co, jak sprzedano u nich 390 biletów z 500 ?
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując