Robert_wislak napisał(a):

Dziś jadąc ze swojego osiedla w autobusie słyszałem jak kilku znajomych mi icków rozmawiało o dzisiejszym meczu i o tym , że kolega załatwił im bilety na D. Spytałem się jednego potem czy go przypadkiem nie po.......i*o, mówił, że jest za... nikim a sam biega ze swoim bratem w koszulkach Cracovii po osiedlu a tu taka niespodzianka. Tak więc jak już kolega wyżej nadmienił jak zobaczycie dziwnie zachowujące się osoby w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych to żebyście sie nie zdziwili...
tak ku przestrodze.
|
Pogięło ich?

Już nawet bym mógł zrozumieć, gdyby Cracovia wykorzystała całą pulę biletów i paru kamikaze, którzy się nie załapali poszło na D. Ale im ze 100 biletów zostało, po kiego oni na D chcą iść?
