Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 09.10.2008, 13:24
Dziś jadąc ze swojego osiedla w autobusie słyszałem jak kilku znajomych mi icków rozmawiało o dzisiejszym meczu i o tym , że kolega załatwił im bilety na D. Spytałem się jednego potem czy go przypadkiem nie po.......i*o, mówił, że jest za... nikim a sam biega ze swoim bratem w koszulkach Cracovii po osiedlu a tu taka niespodzianka. Tak więc jak już kolega wyżej nadmienił jak zobaczycie dziwnie zachowujące się osoby w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych to żebyście sie nie zdziwili...

tak ku przestrodze.
Odpowiedz cytując