Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 09.10.2008, 11:24
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
no nie oszukujmy się jeśli SKWK coś piszę to jednak nie są to ploty..
Przy całym szacuku do SKWK ale czasem tam też ploty puszczaja
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 23.10.2008 o godz. 07:37.