Wyświetl pojedynczy post
obcyTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: brać hajs? || Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.10.2008, 10:34
Rozumiem, dzięki wielkie za info W takim razie byłbym zainteresowany biletem na E. Czy ktoś z ludzi z Krakowa mógłby mi kupić bilet na meczyk z Lechią na E? Kasę oddam pod stadionem przy odbiorze biletu, nie chce się bawić w żadne przelewy. Jeśli ktoś zdecyduje się na kupno to zapraszam na priv. Pozdrawiam.