Rozumiem, dzięki wielkie za info

W takim razie byłbym zainteresowany biletem na E. Czy ktoś z ludzi z Krakowa mógłby mi kupić bilet na meczyk z Lechią na E? Kasę oddam pod stadionem przy odbiorze biletu, nie chce się bawić w żadne przelewy. Jeśli ktoś zdecyduje się na kupno to zapraszam na priv. Pozdrawiam.