Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gibu
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
606
09.10.2008, 09:23
Witam bilety dzisiaj będą w sprzedaży od godzinny 11 dla osób nie posiadających kart kibica
thx
gibu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gibu
Znajdź inne posty napisane przez gibu