Hm... Turniej padł i organizator podejmie ostatnią rozpaczliwą próbę, ratowania honoru turnieju

... a więc zagramy jeden wielki finał będziemy grać do 500 na 2 minuty (trzeba poziom podnieść

)... OPEN może wejść każdy tylko niech się wpiszę wcześniej na listę swój nick z kurnika to obcych wyrzucimy. i zaczynamy powiedzmy w Sobotę lub Niedzielę o 20. I kto pierwszy osiągnie trzy zwycięstwa wygrywa cały turniej. W temacie wpisują się chetni i piszą czy chcą Sobotę czy Niedziele.