Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.10.2008, 22:14
Hm... Turniej padł i organizator podejmie ostatnią rozpaczliwą próbę, ratowania honoru turnieju ... a więc zagramy jeden wielki finał będziemy grać do 500 na 2 minuty (trzeba poziom podnieść )... OPEN może wejść każdy tylko niech się wpiszę wcześniej na listę swój nick z kurnika to obcych wyrzucimy. i zaczynamy powiedzmy w Sobotę lub Niedzielę o 20. I kto pierwszy osiągnie trzy zwycięstwa wygrywa cały turniej. W temacie wpisują się chetni i piszą czy chcą Sobotę czy Niedziele.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując