Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
egonskoczow
Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Skoczów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#602
Stary 08.10.2008, 21:23
no to może te dzieciaki do lat 12 też będą chciały zarobić bo mają całkiem za darmo
BiałaGwiazdaNaNiebieSięMieniTakPowstajeWisłyZnakJe jKibiceSąNiezwyciężeni...
Odpowiedz cytując