Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
egonskoczow
Member
Od: 06.2007
Skąd: Skoczów/Kraków
Offline
#
602
08.10.2008, 21:23
no to może te dzieciaki do lat 12 też będą chciały zarobić bo mają całkiem za darmo
BiałaGwiazdaNaNiebieSięMieniTakPowstajeWisłyZnakJe jKibiceSąNiezwyciężeni...
egonskoczow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do egonskoczow
Znajdź inne posty napisane przez egonskoczow