Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#601
Stary 08.10.2008, 21:17
Nie gwarantuje ale zawsze jak byłem na PE stali z biletami, jeden wezmie 10, drugi 20 zł
musisz się dobrze rozglądać..albo oni Ciebie namierzą
Powód: pojebało mi się z meczem ligowym
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.10.2008 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując