michu-kozlowek napisał(a):

|
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?
|
Koleżanka wczoraj mi pokazała właśnie taki akt woli. Taka mała zielona składana karteczka z żółtym napisem. Mówiła, że wpisała się na jakiejś stronie na necie i jej przysłali. Strony niestety nie znam, ale jak chcesz to się mogę dowiedzieć. pozdro
