Wyświetl pojedynczy post
Bi@ły89
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2838
Stary 08.10.2008, 20:20
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?
Koleżanka wczoraj mi pokazała właśnie taki akt woli. Taka mała zielona składana karteczka z żółtym napisem. Mówiła, że wpisała się na jakiejś stronie na necie i jej przysłali. Strony niestety nie znam, ale jak chcesz to się mogę dowiedzieć. pozdro
Odpowiedz cytując