Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2835
Stary 08.10.2008, 19:42
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?
Jeśli chodzi Ci o własne oświadczenie woli to nigdzie nie musisz go zdobywać, ponieważ ma ono jedynie charakter informacyjny, nie trzeba go też nigdzie zgłaszać.
Odpowiedz cytując