michu-kozlowek napisał(a):

|
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?
|
Jeśli chodzi Ci o własne oświadczenie woli to nigdzie nie musisz go zdobywać, ponieważ ma ono jedynie charakter informacyjny, nie trzeba go też nigdzie zgłaszać.