Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#729
Stary 08.10.2008, 12:32
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
ale dlaczego od razu zakladac przecieki? spokojnie moge sobei wyobrazic sytuacje, gdzie poprostu jakis pisamk to wymyslil. Wisla zagrala 2 slabsze mecze, wiec to idealny temat, napisac o zwolnieniu trenera, ktorego kibice szanuja. Do tego prowadzi MP.
Nie mamy zadnych dowodow ze to byl przeciek etc. wiec to tylko luzne domysly.
Problem w tym ,ze obecnie nie ma o czym pisać ,dlatego wymyślono by pisać o zwolnieniu Skorży.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując