Wyświetl pojedynczy post
pagliuca
Junior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 08.10.2008, 12:06
Ja zainteresowałbym się wciąż... Lewandowskim. Teraz jest wart dużo więcej niż poprzednio, ale dalej się będzie jeszcze rozwijał. Tylko czy zechce przyjść do porównywalnego klubu?:/
Odpowiedz cytując