Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pagliuca
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
739
08.10.2008, 12:06
Ja zainteresowałbym się wciąż... Lewandowskim. Teraz jest wart dużo więcej niż poprzednio, ale dalej się będzie jeszcze rozwijał. Tylko czy zechce przyjść do porównywalnego klubu?:/
nowa fucha!
http://www.dziendoberek.pl
http://www.faktorial.pl
http://www.fakty-i-plotki.pl
http://www.fresh-news.pl
http://www.informacje-non-stop.pl
http://www.inne-zrodlo.pl
http://www.iwannaknow.pl
http://www.lubie-wiedziec.pl
http://www.ludzkiesprawy.pl
http://www.news-bank.pl
- powitajcie Pana Moderatora !
pagliuca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pagliuca
Znajdź inne posty napisane przez pagliuca