Zygmunt.Król napisał(a):

|
Czy to Ty prowadzisz tą obwoźną sprzedaż kurczaków przed kościołem św Marcina?
|
Apropo kurczaków...
http://daria24.wrzuta.pl/film/jf8naU...jmlodszy_kibic
Znalezione w temacie "Śmieszne zdjęcia, filmiki itp."
Przepraszam za ota, nie mogłem sie powstrzymać
