Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 07.10.2008, 19:00
najdalej za trzy lata zaczną się przewały i kupione mecze a tamtejszy zarząd NZZPN będzie z rządu robił pajaców za poparciem Blattera, którego przekonają do siebie podsuwając mu jakąś Maoryjkę.

Pan Michał nauczy ich wszystkiego.


Odpowiedz cytując