Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 07.10.2008, 16:13
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
I żadne nawet głośne poparcia nic nie pomogą.

sadze inaczej.

a RD i sam Cupial wie ze nie moze zatrudnic np. Stawowego bo tylko zniszczylby atmosfere wsrod kibicow. co mecz okrzyki, transprenty itp itd. cos na styl dzisiejszego konfliktu zarzad - kibice Legii
sadze ze nie chcieliby takiej jadki z kibicami, uwierz.
Kluby zaczynaja sie liczyc z glosem kibicow.


PS.

Porownujesz poprzednich trenerow do Skorzy? gratulaje
Nawet Kasperczak nie mial takiego poparcia co Skorza. A sam Kasper nie mial tego co Skorza - wielki szacunek wobec kibicow i tak jak teraz podziekowania za wsparcie. Takich ludzi jest malo w pilkarskim swiatku.

I tu nie chodzi o samo "obronienie".. chyba ze myslisz ze krzykniemy raz "Maciej Skorza" i Cupial go zostawi? .. Cupial po prostu musi zrozumiec zeby nie popelnil drugi raz tego samego bledu, z tym ze teraz kibice mu na pewno nie przebacza, zrozumiec tez musi ze nie moze miec wrogow wsrod samych kibicow.. zreszta niewazne, na derbach sie zabawimy
Ostatnio edytowane przez e : 07.10.2008 o godz. 16:24.