Raphael napisał(a):

|
a mogliby przynajmniej zarobić trochę grosza gdyby mecze domowe mieli zagrać z drużyna mi z najsilniejszych i najlepiej płatnych w kontekście przychodów z transmisji TV lig: angielskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej a tak u siebie zmierzą się z CSKA i Feynoordem.
|
I tak bardzo Cię to boli?
może się złożymy wszyscy po 5 zł i dołożymy im do transferów?
już się bałem że trafią do D.
Mogli trafić od razu do B czy C a tak to będzie nerwówka bo jeszcze awansują i będą jaja
w sumię zaraz po D najłatwiejsza właśnie grupa H, ci to mają szczęście..