|
Jak dla mnie to takie średnie losowanie Lecha. Z jednej strony są trudniejsze grupy ale z drugiej strony Poznaniacy i tak są faworytem do zajęcia ostatniego miejsca a mogliby przynajmniej zarobić trochę grosza gdyby mecze domowe mieli zagrać z drużyna mi z najsilniejszych i najlepiej płatnych w kontekście przychodów z transmisji TV lig: angielskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej a tak u siebie zmierzą się z CSKA i Feynoordem.
Deportivo może ledwo przeszło Norwegów ale w lidze wygrało np. z Realem. Z Nancy też raczej nie mają większych szans bo zespoły francuskie jednak biją nas techniką i organizacją gry na głowę. Jeśli chcą awansować to muszą u siebie zdobyć co najmniej 4 pkt i liczyć na korzystny układ wyników pozostałych meczów.
Ostatnio edytowane przez Raphael : 07.10.2008 o godz. 12:01.
|