Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Michal2
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
572
07.10.2008, 10:42. Sektor 'piknikowy'
Hej,
Syn bardzo mnie meczy aby wziasc go na mecz Wisly (ja nigdy nie bylem i raczej nie jestem fanem pilki noznej).
Ktory sektor jest najbardziej bezpieczny? Nie chce przypadkiem trafic na mlyn i to jeszcze na derbach.
Pozdrawiam,
Michal
Michal2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal2
Znajdź inne posty napisane przez Michal2