Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4139
Stary 07.10.2008, 09:03
Spośród tych zawodników, którym kończą się kontrakty wartałoby zostawić Sobolewskiego, który już wielokrotnie pokazał, że jest chyba najlepszym piłkarzem na swojej pozycji w OE. Dawidowskiemu należy podziękować bo on już nie ma szans na powrót do formy sprzed serii kontuzji, przez które przechodził.

Nad Zieńczukiem, Baszczyńskim i Cantoro można się jeszcze zastanowić ale nawet gdyby oni chcieli zostać na słabszych niż obecnie warunkach to jednak prawdopodobne jest, że nie będą już mieli nawet średnijej motywacji do gry na najwyższych obrotach w każdym meczu, co zdarza się już teraz. Do Baszcza największe zastrzeżenia były dwa sezony temu, Cantoro czasami się obija już od pewnego czasu a Zieńczukowi chyba brakuje trochę umiejętności na grę na lewym skrzydle na takim poziomie, jakiego oczekujemy choć ubiegły sezon miał wyborny...

Wszyscy wyżej wymienieni jednak zasługują na duże uznanie za te wszystkie lata spędzone w Wiśle.

Odświeżenie składu jest potrzebne żebyśmy znowu zaczęli grać z zębem w każdym spotkaniu. ZObaczymy co wymyśli dyrektor sportowy.
Odpowiedz cytując