Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 06.10.2008, 23:33
Cytat:
A skoro już jesteśmy przy Lechu: wróble ćwierkają, że "góra" Wisły zamieniłaby się z "Kolejorzem" na trenerów. Dobrze radzimy: niech zostanie, jak jest, bo Skorża sprawdza się w Krakowie, a Smuda - w Poznaniu.

INTERIA.PL
Jak widać co serwis to inny kandydat, ale pewnie najpierw był pomysł ze Smudą, tylko że później ktoś podszeptał bossowi, że Franek 3 lata Lecha budował,i że szkoda czasu, więc boss wymyślił Stawowego

TYLKO MACIEK SKORŻA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!