Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 06.10.2008, 23:00
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Nie napinajcie sie z "Forza" bo mam wrazenie ze wg Was ta piosenke spiewamy od ubieglego sezonu tymczasem ma ona co najmniej 15-20 lat bo pamietam ja od kiedy na Wisłę chodze. Przypuszczam ze na Lechu podobnie ktos ja "odkurzyl", a gdzie byla pierwsza to pewnie nikt tego nie wie.
Dokładnie, została odkurzona.

Zygmuncie Królu złoty! Nie pozostaje mi nic innego, jak przypomnieć 2 transparenty, wywieszone przez 2 ekipy o "zdrowym poczuciu humoru". Co najśmieszniejsze. Wywieszone w tym samym roku, bodajże 2003.
Na Ł3 mogliśmy podziwiać zapinające się koziołki, a na Reymonta barażkujące ludziki w barwach triady. Nie muszę dodawać, że wszyscy byli tej samej płci (ale o tym pewnie wiesz, skoro tak dobrze,wraz z krakowianami, rozumiecie się w tych tematach)

Nudzi mnie ta netowa przepychanka. Każda ekipa ma głupie/słabe/żenujące oprawy na koncie i taka wojna na przykłady może trwać długo, więc proponuję żebyśmy oszczędzili siły na normalniejsze dyskusje
Odpowiedz cytując