|
chyba sobie wszyscy jaja robią, dwa(!) mecze nie zagraliśmy najlepiej i odrazu trenera zwalniać?
nie wierzę w te pogłoski, nie chcę wierzyć, bo to by było zwykłe chujstwo.
Maciej Skorża jest najlepszym trenerem na R22 od kilku lat, nie można go wyjebać po dwóch remisach..
na nast. meczu Maciej! Skorża! na dwie strony przez 5 minut?
niech pan Cupiał i RN zrozumie za kim jesteśmy, kogo wspieramy.
jeśli ktoś jest winny słabych meczów, to tylko piłkarze, którym nie bardzo się chciało zapierdalać po boisku.
a doniesienia o Stawowym, to są największe jaja, ten człowiek jest na Wiśle skreślony..
plotki i tyle, narazie bądźmy spokojni..
|