tomorow napisał(a):

To pytanie z zupełnie innej beczki, ale:
Jak myślice czy Wisła mogłaby funkcjonować bez Cupiała? Tzn, czy dała by rade finansowo?
PS. I dlaczego Wy piszecie jakby P.Skorża już na bank miał stracić prace? Narazie to naszczęście głupie plotki
|
Wisła ponad 90 lat funkcjonowała bez Cupiała i jakoś dawała radę.Co do Stawowego...nawet jak otrzyma propozycję chyba nie jest taki głupi , żeby się tu pchać
