Wyświetl pojedynczy post
sammy
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 06.10.2008, 18:27
tomorow napisał(a):Wyświetl post
To pytanie z zupełnie innej beczki, ale:

Jak myślice czy Wisła mogłaby funkcjonować bez Cupiała? Tzn, czy dała by rade finansowo?

PS. I dlaczego Wy piszecie jakby P.Skorża już na bank miał stracić prace? Narazie to naszczęście głupie plotki
Wisła ponad 90 lat funkcjonowała bez Cupiała i jakoś dawała radę.Co do Stawowego...nawet jak otrzyma propozycję chyba nie jest taki głupi , żeby się tu pchać