FIFA usatysfakcjonowana, ultimatum zostanie wycofane!
http://sport.onet.pl/0,1248675,1838542,wiadomosc.html
"Jeśli do wtorku rząd wycofa kuratora z Polskiego Związku Piłki Nożnej to FIFA nie podejmie żadnych kroków w stosunku do reprezentacji Polski"
Czyli co? Teraz mamy się cieszyć, że FIFA łaskawie nie zastosuje w stosunku do nas sankcji i to jest sukces działań podjętych przez Ministerstwo


Na czym polega ten kompromis

Wczoraj miałabyć walka o czystośc polskiej piłki, a dzisiaj wszyscy się cieszą, bo FIFA w swej ogromnej dobroci nas nie wykluczy z rozgrywek.
Pan Minister już jest zadowolony, bo dostał obietnicę, że FIFA pomoże nam w oczyszczaniu środowiska pilkarskiego, organizacją wyborów zajmie się niezależna komisja, a PZPN zgodzi sie na usunięcie nieprawidlowości

. Czyli efektem "porozumienia" i "sukcesem" jest to, że wrocilismy do punktu wyjścia.
Paranoja!! Rząd robi z nas głupków i tyle. .. z siebie zresztą też ....
I jeszcze ten tytuł
"FIFA ustaysfakcjonowana" - no faktycznie o to w tym wszystkim chodziło, zeby usatysfakcjonować FIFĘ
