Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1366
06.10.2008, 17:04
Nigdy nic nie wiadomo, może w końcu ktoś rzuci groszem i nie przepuścimy więcej okazji i się wzmocnimy, a może nawet nie będzie trzeba wydawać grubych pieniędzy.
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst