Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 06.10.2008, 16:39
Takie przecieki maja swoj cel
Pisalem jakos z pol roku temu ze przyjdzie dolek i wtedy wyjdzie jakim trenerem jest Skorza.Czy tylko dobrym czy tez bardzo dobrym.
I mamy dolek, co prawda jak narazie to jest tylko zolte swiatelko ,bo mimo slabej gry nie tracimy ani na punkt kontaktu z czolowka.
Ja mam nadzieje ze bedzie stac trenera na kilka istotnych zmian, tak jesli chodzi o ustawienie , jak i nazwiska.
Mnie narazie u Skorzy martwi tylko 1 rzecz - nierowne traktowanie wszystkich graczy a co za tym idzie, brak reakcji na to co sie dzieje.
Sa tacy co moga grac kiche w wiekszosc meczow a i ta graja, sa tacy ,ktorzy albo dostaja bardzo malo szans, albo po jakims slabszym wystepie, sa odsuwani na bok.
94 - Allah Akbar!!