Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
126
06.10.2008, 15:47
Moje poparcie dla trenera Skorży.
Co do wiarygodności strony SKWK - przypomnę choćby info z sierpnia - Jodłowiec na 99% w Wiśle.
Oczekuję teraz jak najszybciej oficjalnego dementi ze strony klubu - Wilczka czy kogokolwiek!
arti