|
Senior Member
Offline
|
#505

06.10.2008, 15:29
|
putinm napisał(a): 
|
Co Cie tak bardzo rozśmieszyło? To, że bardziej go interesują sprawy kibicowskie? To że najpierw patrzy ile np. kibiców Ruchu pojechało do np. Łodzi i jak się tam zaprezentowali, a dopiero potem jaki był wynik meczu? Nie wiem co w tym śmiesznego... Dla mnie i pewnie wielu osób to nic dziwnego
|
No ja zawsze tak patrze 
|
|