Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.10.2008, 15:21
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Nie chciałbym co poniektórych martwić, ale Skorża kiedyś powiedział, że przykro mu, ale w PE z Cracovią zagrają rezerwy (te od 0:4 ze Śląskiem), bo żeby utrzymać mikrocykl treningowo-meczowy w środy będą grały rezerwy, a w weekendy I skład i tak też było w PE z Piastem, gdzie zagrali podstawowi. Może ze względu na przerwę na kadrę coś się zmieni ...
Jak to mówił to byliśmy jeszcze w pucharze UEFA. Po Górniku Skorża powiedział:
Cytat:
Mamy kilka kontuzji w drużynie, dopiero w środę, po testach wydolnościowych, będę mógł określić, których zawodników wystawię w czwartek. Będzie to stosunkowo silny skład, bo chcemy spróbować kilka nowych rozwiązań.
Także powtórki ze Śląska raczej nie będzie, przynajmniej jeśli idzie o zestawienie personalne, bo po postawie naszych w Zabrzu jestem pełen obaw o wynik.
Odpowiedz cytując